Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

konec?

(jílí, 20. 10. 2011 16:43)

Ohnišťanský Blábol otiskl záznam z dalšího zasedání manažerů a tak vám ho tady přinášíme:
nejprve musel hlavní ředitel soutěže zklidnit manažery týmů Nekopů (který se dožadoval aby před začátkem zasedání měl před sebou tři plné pulitry píva) a Králik který neustále mlel o opláchnutí po zklidnění mohl zahájit schůzi:
Tak nejprve bych vám všem chtěl oznámit nejdůležitější věc a tou je sjednocení obou lig v jednu soutěž s ponechaným názvem Trenér liga a opět musel zklidňovat emoce v sále tentokrát u manažerů Ohnišťanského válce a Nekopů kteří se okamžitě dohadovali kdože je lepší. Dále pokračoval vyhlášením Barbie ligy: na 1 místě se umístil tým Woolit který hlavně zabral ve druhé části soutěže a zvítězil o 2 body před týmem Ohnišťanského válce který se také ve druhé části zvedl.Na posledním místě zůstal tým ohnišťany-červeněves který poprvé v soutěži urval jeden bod předposlední skončil tým Poldů který do této skupiny spadl na 5 místě skončil tým Hlavatáků a o 3-4 místo se bude dohrávat zápasem FC Lembi - TJ Slavoj Houslice a v mistrovské skupině Trenér ligy před posledními zápasy bylo již dávno rozhodnuto jen o posledním místě TJ Ohnišťan a k poslednímu zápasu zajíždějí k wedlichům kteří usilují o vylepšení svého umístění před tým habánů a tento tým zajíždí na horkou půdu k Nekopům kterým jde ještě v případě vítězství o titul a to vše z povzdálí sledují borci Králik kteří budou svůj domácí zápas se spartou dohrávat jako poslední a o 3 místo se ve vzájemném zápase utkají sparta s remsou takže ještě spousta otazníků které budou známy za týden. A ředitel ukončil tuto tiskovku oblíbeným sloganem: takže sportu a sádře hodně úspěchů

končící dovolené

(jílí, 4. 8. 2011 9:44)

zprávy z ředitelství
Zdravíme všechny manažery a hned se pustíme do papírování.
Nejdříve oznámení o mnoha přístavbách vašich "arén" najdete zde na stránkách v sekci fotografie.
Poděkování manažerům za dobré reprezentování v hetrik poháru
A mezi pohárem se nám odehrála čtyři utkání s velmi těsnými výsledky: v barbie lize tým Woolit přivítal hlavatáky a prohrál 0:1 a nečekané potíže měl první celek Poldů s posledním týmem ohnišťany-červeněves, když vyhrál jen 2:1
V A-lize měl také hodně práce tým Nekopů když přivítal v salát aréně největšího rivala tým TJ Ohnišťany a o výsledku rozhodl jediný gól z trestného kopu. A sumář uzavíráme zápasem o první místo a.c. sparta official - AS Králiky kdy byli šťastnější domácí 2:1 a upevnili si tak vedení.

dovolená

(jílí, 30. 6. 2011 16:45)

přepis z tiskové konference přinesl deník "Ohnišťanský blábol":
Tak zdravím zde zúčastněné manažery obou lig, dnes to vememe letecky za chvíli mě letí letadlo (pokus o trapný žertík, kterému se zasmál jen "posilněný"manažer Nekopů) Pojedu se podívat za dovolenkářem Králikem který by se měl nacházet podle posledních informacích v Tunisku, kde si hledá manželku jak nám před odletem zdělil tak uvidíme s čím se vrátí no a další na řadě: Ohnišťany proti Habánům před zápasem jsme poblahopřáli vše nej... domácímu manažerovi k svátku a tým Habánů pro něj měl připravený 4 "banány" a tak je nyní tým TJ Ohnišťany na posledním místě. Dále se nám přihlásil také tým Remsi který doma vyhrál nad obhájcem trofeje týmem Nekopů 2 : 1 kde kaňkou utkání byli uděleny 2 červené za nesportovní chování (tento komentář již neslyšel manažer Nekopů který nám opět "unavený" usnul).Tak a nyní barbíňáci kde nám měl potvrdit vedení tým Houslic a také se tak stalo jasným vítězstvím nad posledním celkem oh-čer. 5-0 ostatní výsledky jim také pomohly woolite - Lembi 1:0 a hlavně remíza Hlavatáků s Poldy 1:1 no uvidíme jak do toho promluví odpočatý tým válce. No a nyní musím letět na "inspekční" cestu no samozřejmě na účet soutěží.

2 kola

(jílí, 9. 6. 2011 18:24)

tak se nám odehrálo kompletní druhá kola s dalšími překvapivými výsledky a začneme rovnou největším překvapením: 2 remízy ohnišťany-červeněves proti Ohnišťanskému válci a TJ OhnišŤany proti AS Králiky skončili schodným výsledkem 2 : 2. V barbí lize si upevnil první místo tým Houslic výhrou 2:0 nad woolitem a do bojů se také úspěšně zapojil tým Poldů který vyhrál 1:0 nad svým rivalem z trenér ligy Lembim. V trenér lize se nám také zapojil obhájce tým Nekopů který sehrál dost důležitý zápas s týmem wedlichů a podrobnosti k tomuto zápasu nám jistě milerád zdělí zde přítomný manažer Nekopů.
No tak je sice pravda že jsme měli dostaveníčko s některými hráči týmu wedlišků vnáší nejoblíbenější putice " u píchlé meruny" ale byli to pouze naši bývalí hráči! a to nemělo vůbec vliv na průběh zápasu který se vyznačoval na můj vkus velkou tvrdostí no nic občas to k velkým zápasům patří a nyní k zápasu nečekaně jsme prohrávali z 19 minuty 1:0 ale do konce poločasu jsme stihly skóre ještě otočit na 2:1 a do konce zápasu jsme již žádnou komplikaci nedopustili a v poklidu navyšovali skóre až na konečných 6! - 1 a teď vám na závěr hodím trochu statistik i když to obyčejně nedělám: střely na bránu 8:1 k tomu jsme nastřelili jednu tyč, 3 sudy láhev zelený a jedno balení friska 5 klobás (pro rozhodčí) a 1 171 klobás pro nejvěrnější fanoušky no a nyní se už připravujeme na spartičku a ty nám mají co vracet za superpohár no uvidíme.

1 kolo a odpověď

(jílí, 2. 6. 2011 16:52)

1 kolo máme za sebou a v trenér lize proběhlo vše tak jak mělo i když s těsnými výsledky u sparty a králik trochu překvapivé je jen dosti výrazné vítězství wedlichů nad habány zato u barbíňáků se to "rozjelo" hned v prvním kole neodehraný zápas , nečekané vítězství Houslic nad válcem a očekávané vysoké vítězství "nováčka soutěže" FC Lembi nad ohnišťany-červeněves 8 - 0.
Inu uvidíme co přinese druhé kolo do kterého se zapojí i zbylé dva týmy Poldů a Nekopů.
odpověď na derby cup: bohužel mě odešel počítač do "fotbalového nebe" a vzal si sebou i veškerá data a tabulky tak uvidím časem co vytvořím zatím šetřím na nový!

před 4 sezónou

(jílí, 27. 5. 2011 11:25)

tak se nám vše úspěšně dohrálo a před nadcházející 4 respektive 2 sezónou naších slavných lig vám popřeji ...(a to již ředitel soutěží nedopověděl, protože mu do této věty skočil, no kdo jiný než manažer týmu Nekopů a pokračoval) :
No jako vítěz "triplu" (vítěz Trenér ligy,vítěz derby cupu a automatický vítěz superpoháru pozn.redakce) vám budu sobě přát no hlavně hodně oslav z vítězství no doufejme že né nademnou i když si uvědomujeme že letošní ročník už nebude tak suverénní po postupu dvou silných soupeřů k nám do A-ligy cíl si dáváme boj okolo 4 místa což by nám zaručovalo i lepší nasazení do poháru a v něm se pokusit o obhajobu uvidíme co přinese první kolo při kterém si můžeme soupeře v klidu omrknout a ještě pořádně potrénovat a ustálit hráčský kádr no hlavně ti mladší by měli přidat v těch oslavách jinak u nás končí. V tom se všichni od Nekopů zvedli a odkulili si vyhraného sudu do jejich vyhlášené putyky u ožralého míče.

derby cup

(jílí, 5. 5. 2011 17:10)

tak nám úspěšně proběhlo 2 kolo našeho poháru (výjímečně odehrány všechny zápasy) a toto kolo bylo velmi klíčové pro nadcházející boje o konečné pořadí, tak začneme od spodních pater: (16 - 13 místo) dle očekávání nám tam skončily nováčci - starci ze Smrkovic - Debustrol - ohnišťany-červeněves ale také překvapivě i tým Lembi který po zklamání z vyřazení v prvním kole již tento pohár vypouští.
12 - 9 místo alespoň částečná náplast na neůspěch v prvním kole pro týmy Ohnišťanského válce - TJ Ohnišťan a FC woolite - wedlich . ve vyších patrech 8 - 5 místo žádné překvapení nepřineslo a utkají se týmy TJ Slavoj Houslice - Habáni , Hlavatáci - Poldové
O poctu bojovat ve finále si zahraje můj tým který konečně testne sílu remsáků a ve druhé dvojici se střetnou týmy AS Králiky - a.c.sparta official
takže další díl "hádanky" je za námi tak všem hodně nastřílených branek a co nejmíň zraněných vám přeje váš ředitel jílí

Pro Jiříka

(Kajas01, 25. 4. 2011 9:51)

Koukej mě ty lojzo opravit název týmu v hlasování kdo vyhraje Derby cup nejsme žádnej sokol ale SLAVOJ !!!!!

vyhlášení

(jílí, 26. 4. 2011 19:16)

Tak a je po "slavné" schůzi v neděli 24 .dubna jsme se nakonec sešli v dosti hojném počtu. Za barbie ligu se zůčastnili týmy: Ohnišťanského válce - TJ Slavoj Houslice - ohnišťany-červeněves - F:C:woolite - Hlavatáci , zaTrenér ligu : Nekopové - wedlich - a.c. sparta official - poldové
Schůze byla zahájena v 6 hodin a probíhala ukázkami na notebouku potom jsem se sám vyhlásil a šlo se na mé překvapení pro manažery a tím byl exibiční fotbálek mezi Barbie a trenér ligou a zde vám přináším zápis o utkání:
Hrálo se na malé branky a trenér lize byl zapůjčen Patrik Hlavatý původně se mělo hrát jednou 15 minut a časomíře (Píšová P.) jsme řekli aby ohlásila desátou a poslední minutu. Zápas začal na velice těžkém terénu mírným tlakem barbíňáků dirigovaný woolitem ale zkušená obrana trenéru (tedy já ve spolupráci s poldou) zachytávala rychlé přihrávky a tak se bitva přesunula na střed pole ,kde šlo hlavně všem aby se udrželi na nohách (nekopové-naražený palec u ruky woolite-mírný otřes mozku válec-zelený od trávy) no nicméně se trenérům povedlo vstřelit první gól zapůjčenou "posilou"P.Hlavatým kterého podcenila obrana Houslic. Okolo 11 minuty převzal míč velezkušený manažer týmu Nekopů (tedy já) a zasekávačkou a poté střelou na vzdálenější týč poslal trenéry do dvoubrankového vedení Přes závěrečný tlak barbíňáku se jim podařilo už jenom snížit díky woolitovy a tak skončilo 15 minutové "klouzání"ale stím se tým barbíňáků nespokojil a chtěl změnu stran a tak se hrálo dalších 15 minut nyní už u trenéru s cílem udržet výsledek a přežít což se podařilo jen částečně a hlavní roli jsem v tom měl zase já , okolo 25 minuty jsem opět udeřil a zvýšíl na 3:1 a potom vzápalu boje jsem přistrčil válec který skončil na trávníku a tento zákrok jsme si vyříkávali až do večerních hodin. No jak by to napsali ve sportu : utkání nevalné úrovně s minimem šancí na obou stranách ,ve kterém zvítězil skušenější tým.
Každopádně se sešlo dost lidí tak jsem zvědavý kdy a kde se sejdeme "někdy příště"
s pozdravem váš manažer a ředitel v jedné osobě jílí

sumář a pohár

(jílí, 21. 4. 2011 0:54)

zdroj : Ohnišťanský blábol
Tak tu máme vše "černé na bílém" tak zahájil tiskovou konferenci ředitel soutěže Jílí. Nejdříve si vyjasníme první místo v trenér lize a to obhájil tým Nekopů s velkým nadskokem před druhým týmem a.c.spartou. Dále sestup z trenér ligy byl také znám a přímo sestoupil tým Lembi FC a v barážovém dvojzápase neudržel svoji příslušnost v trenér lize tým Poldů který nám nahradil tým FC Petr Remsa.
Na nové ůčastníky se již v Trenér lize těšíme a doufám že budou přínosem kvality do této soutěže, no vidím že se už o slovo hlásí manažer Nekopů ale diskuzi necháme na jindy.
Dále ke změnám no spíše zavedení nové soutěže a to pohárovému "derby cupu" se nám vytvořily v 1 kole tyto dvojice (první tým je týmem domácím)
starci ze smrkovic - Nekopové
ohnišťany-červeněves - a.c.sparta official
TJ Slavoj Houslice - wedlich
Hlavatáci - TJ Ohnišťany
F.C.Woolite - Habáni
Ohnišťanský válec - Poldové
FC Petr Remsa - Lembi FC
Debustrol - AS Králiky
tak uvidíme jak tahle soutěž dopadne a podle toho se rozeběhne další pokračování Trenér a Barbie ligskoro dohráno

(jílí, 17. 3. 2011 15:56)

tak se nám to blíží,chybí jen několik posledních zápasů a máme konec 3 ročníku trenár a pro letošek i barbie lig.
tady je souhrn týmů o co ještě hrajou:
týmy:TJ Ohnišťany, Habáni, wedlichů, a.c.sparty o konečné umístění v trenér lize a zároveň o lepší nasazení do "derby cupu", u sousedů už hrají pouze 3 týmy:AS Králiky, Remsa, Ohnišťanský válec o 1, 2, 3 místo a zároveň o postup do trenér ligy.Zbylé týmy už mají víceméně dohráno a čekají na své soupeře.
takže kdo vypadne z hetrik poháru tak si může sjednat zbylé zápasy.

BL- FC Petr Remsa vs. TJ Slavoj Houslice

(Kajas01, 27. 2. 2011 13:06)

Dne 23.2.2011 se odehrálo další kolo Barbie ligy kde tým FC Petr Remsa přivítal na svém fotbalovém svatostánku předposlední tým soutěže TJ Slavoj Houslice. Již před zápasem byl určen jasný favorit utkání a tím byl domácí celek. Domácí tým začal okamžitě plnit roli favorita a tak Slavoj do moc šancí nepouštěl. První poločas zkončil jasným vedením domácích 2:0. Do druhého poločasu nastoupilo mužstvo Houslic poněkud ospale a již v 47. minutě to bylo 3:0 a s hostujícím celkem to vypadalo velice špatně.Hosté ale nic nevzdali a posléze snížili na 3:1.Než se hostující celek zkonsolidoval na svojí polovině na ukazateli již svítilo skóre 4:1 což byla asi poslední rána pro tým z Houslic.Hostujícímu celku se podařilo pouze kosmeticky upravit výsledek na 4:2. A tak zápas zkončil výhrou favorita.

Vyjádření manažera týmu TJ Slavoj Houslice:
Do dnešního zápasu jsme nastoupili s cílem potrápit favorita což se nám výsledkově podařilo. Bohužel o naší hře se to říci nedá a nemůžu říct, že mě dnes někdo z našeho mužstva zaujal. Musíme se do přístího zápasu hodně zlepšit protože nás čeká nejlepší tým soutěže a hrát tak jako jsme hráli dnes by pro nás dopadlo minimálně "desítkou".

tak jsem tu

(jílí, 23. 2. 2011 16:56)

tak po dlouhé době vás znovu zdraví ředitel soutěží bylo odehráno dost důležitých a zajímavých utkání :
1- korunace týmu Nekopů kteří už s předstihem obhájili první místo a získali tak podruhé pohár pro nejlepší tým soutěže a uspěšný manažer se nám již netrpělivě hlásí o slovo, které za chvíli dostane
2-boj o sestup tým Lembi zachrání už jen zázrak a o barážistovi bude ještě sveden velký boj neboť tam jsou namočeny ještě všechny týmy! neboť tým habánu v existenčním zápase na půdě poldů vyhrál 4:1
3-a u sousedů se zdá být také jasno o prvním postupujícím týmu as Králiky a o barážový dvojduel bude také ještě boj
a nyní předávám slovo manažerovi týmu Nekopů:
děkuji všem přítomným a zároveň je zvu na skleničku mám co oslavovat a zároveň vás žádám jestli výte o nějakém dobrém doktoru tak bych ho bral protože ty zápasy s vámi to je jeden velký masakr zaplaťpánbů že už nemusíme o nic hrát a ještě jeden vzkaz pro barbíňáky jaen postupte aspoň se tady seznámíte stěmi "řezníky" a jedna rada pro vás rovnou si najměte další doktory!

BL- TJ Slavoj Houslice vs. Ohnišťany-červeněves

(Kajas01, 10. 2. 2011 15:22)

Dne 9.2.2011 nám začala druhá část Barbie Ligy. Hned v prvním kole se nám střetly týmy které hrají ve spodku tabulky TJ Slavoj Houslice proti Ohnišťany-červeněves a tak šlo více měně o čest a o to kdo bude předposlední a kdo poslední. I přes velice nepřízníve počasí a nepříznivý terén k fotbalu přišla na stadion Jaroslava Hřebíka necelá pětistovka diváků. Slavoj nastoupil v klasickém rozestavení 4-5-1. tým Ohnišťany-červeněves nastoupil v rozestavení 4-4-2. První ke slovu se dostává tým hostí a po krásném a přesném stříleném centru umisťuje hráč týmu Ohnišťany-červeněves míč do brány.Ve 21 minutě byl tak stav 0-1. První šance týmu Slavoje přišla po zazmatkování hostujícího brankaře, který chytil malou domů. Domácí tým ovšem s nepřímým volným kopem soupeřovu branku neohrozil.Poté se opět do šance dostává tým hostí, kdy po parádní ráně zazvonilo pouze břevno domácí svatyně. Ve 40 minutě musí tým domácích střídat. Vypadá to na problém s kotníkem. Ve 43 minutě si zpracovává hráč domácích perfektní přihrávku a nedává golmanovy šanci. Stav utkání je 1:1. Neuběhne víc jak 60 vteřin a stav se opět mění. Domácí útočník přesnou ranou z úhlu střílí vedoucí branku. První poločas končí za stavu 2:1 pro domácí borce.Do druhého poločasu nastupují hráči hostí s pozměněným rozestavením. Tým Ohnišťany-červeněves bude hrát ve formaci 4-3-3.V 54. minutě fanoušci domácího týmu opět slaví dosažení branky. Po rohovém kopu zvyšuje hráč domácího Slavoje přesnou hlavičkou na 3:1.V následujících minutách připomíná fotbal díky rozbahněnému terénu spíše kopanou. A tak až v 81. minutě záložník týmu Houslic dostává do vyložené šance kdy obchází hostujícího brankaře a zvyšuje na konečných 4:1.Ještě je tu jedno střídání zaviněno zraněním. Domácí brankař nešťastně došlápnul a opět to vypadá na kotník.V 90 minutě píská rozhodčí na píšťalku a ukončuje tento "bahenní" zápas.

Vyjádření manažera týmu TJ Slavoj Houslice:
Dnešní zápas se nám zpočátku nedařil a dávali jsme soupeři moc času a místa tudíž soupeř první půlhodinu diktoval tempo hry a podařilo se mu také vstřelit branku. Naši hráči to však nezabalili a díky dvěma slepeným gólům ke konci poločasu se nám podařilo výsledek obrátit. V druhém poločase nastoupil soupeř se změněnou formací, což nám ale vyhovovalo a tak se nám podařilo mu vsítit ještě 2 branky. Bohužel to nebyl díky špatnému terénu moc hezký zápas pro diváky a také nás mrzí dvě zranění na které máme poslední dobou štěstí.Doufám, že budou kluci v předvedených výkonech pokračovat a že marodi se dají brzo do kupy protože teď nás v Barbie Lize nebude čekat už nic lehkého a každý zápas bude velký boj.

Re: BL- TJ Slavoj Houslice vs. Ohnišťany-červeněves

(Svaťka, 23. 2. 2011 16:37)

hustý článek,poklona...

Barbie liga (nejlepší) !!

(svaťka, 9. 2. 2011 20:06)

Zdravím manažeři barbie ligy!!

tak začala nám druhá část barbie ligy
as Králiky přivítali na svém trávníku tým Hlavaťáků kdy bez jakého zaváhání vyhráli 2:0!!a tak si upevnili první příčku!!

O druhé místo se střeli týmy FC Petr Remsa a FC Woolite,kdy ve vyhroceném zápase,padali jak červené karty,tak i zranění..
Úvod zápasu patřil týmu FC Woolite,který se prosadil i střelecky a to bylo v jeho režií,tak celkem všechno,potom přenechal iniciativu domacímu týmu,kdy vzápětí srovnal skóre a potom ještě přidal 2 banány a otočil skóre na 3:1!!

O ,,padáka" si zahráli týmy TJ Slavoj Houslice a ohnišťany-červeněves,kdy po 20. minutách hry hosté otevřeli skóre a o té doby je domací tým k ničemu nepustil a závěru poločasu přidali 2 rychlé góly a otočili zápas,do druhého poločasu,hosté naskočili se 3 útočníky,ale žádný vliv na jejich hře nebyl,protože Houslice přidali další 2 góly a bylo po zápase,takže tudíž skóre 4:1 pro domací tým Houslic

2.kolo odehrají týmy:
Ohnišťany-červeněves -FC Petr Remsa
F. C Woolite - AS Králiky
Hlavatáci - Ohnišťanský válec

Takže domací týmy už odesílají pozvánky na další střetnutí!!

Houslice po vydařeném zápase si udělají týden volno!!

Jarní část

(Pavel S., 2. 2. 2011 16:50)

1.kolo jarní části přineslo alespoň z mého pohledu
velice zajímavé zápasy.Hlavně výsledek utkání
TJ Ohnišťany-ac sparta oficial je překvapením(2-0),v utkání mezi
týmy Habáni-wedlich (3-2 pr.)bylo dost zranění a proto si myslím že remíza je spravedlivá.Poslední utkání mělo jasného výtěze jak v počtu vstřelených branek(4),
tak v držení míče (67%), výsledekzápasu 4-1.

pro ředitele těchto stránek a lig!!

(svatysek, 27. 1. 2011 13:44)

Jirko piš sem taky něco,nebo ty chceš aby jsi tady měl jen barbie ligu,stejně jsme ve všech směrech lepší než ta tvoje liga...píšem jsem,sejdeme se aspoň z části a jsme lepší než vy,prostě ve všech směrech!!:-D :-D :-D

Barbie liga

(svatysek, 27. 1. 2011 13:40)

Zdravím páni manažeři barbie ligy..:-)

Poslední kolo, tudíž 6.kolo se odehrálo tak to:
Domací tým Houslic přivítal na svém trávníku tým F. C Woolite,manažer kopacka1 nenechal nic náhodě a proto zvítězil pohodlně 0:2!!
(vyjádření manažera kajase01,před zápasem jsme si věřili na remííízovej zápas,ale jak je vidět,tak tým F.C Woolite to prostě umí a popřál týmu hodně zdaru do dalšího souboje)

FC Petr Remsa porazil Hlavatáci,kdy rychlými gól y vyhrával a tým hlavátaků se z toho zpamatovávali celý zápas,když dokázali aspoň zkorigovat zápas na 2:1!!

Důležitý duel o první příčku, AS Králiky přivítal na trávníku Ohnišťanský válec,jen co se přišlo na hřište,tak už Ohnišťanský válec prohrával,ale naštestí se dokázal oklepat a po půl hodině bylo srovnáno,hned po rozehrání zase tým manažera svatyska prohrával a to už bylo osudový,po přestávce dostaly dalšího bánána a už se zdálo,že to bude debakl ve prospěch AS Králik,ale válec začal bránit a už se mu jen podařilo zkorigovat zápas na konečných 3:2!!

DŮLEŽITÉ:
Teďka bude týden volno,tak se začíná 9.2.
rozlosování máte v příloze,tak se podívejte kdo začíná doma,aby jste ho včas vyzvali

Na závěr si zhodnotíme polovinu ligy:

Celou dobu suveréně až nad jedno zaváhání vede tým AS Králiky,potom na druhým místě a to i asi překvapivě všech je F.C Woolite,když si dokázal poradit s FC Petrem Remsou a s Ohniš´tanským válcem,na třetím a čtvrtým místě jsou Ohnišťanský válec a FC Petr Remsa,na pátem místě jsou zatím Hlavatáci,kdy se od Hlavátáků čekálo více,že se budou prát o vrchní příčky a šesté a sedmé místo zatím okupují týmy TJ Slavoj Houslice,kdy ztrácejí bodík na Hlavatáci a poslední místo je ohnišťany-červeněves a to bohužel uplně bez bodu,organizátor této soutěže věří,že se tým manažera Milhause v budoucnu zlepší a bude rovnocenným soupeřem...

BL- TJ Slavoj Houslice - F.C. Woolite

(Kajas01, 27. 1. 2011 13:30)

Dne 26.1.2011 se nám odehrálo poslední kolo před půlsezonní pauzou mezi týmy TJ Slavoj Houslice a F.C. Woolite.Utkání se odehrálo na stadionu J. Hřebíka za pěkného počasí před diváckou kulisou 527 platících diváků.
Mužstvo Slavoje nastoupilo ve svém typickém rozestavení 4-5-1. Tým Woolite naopak zvolil rozestavení 4-4-2.Podle papírových předpokladů měl být tento zápas vyrovnaný do poslední minuty.První šanci měl hráč Houslic, který se dostal rychlou kombinací mužstva před branku soupeře, ale mijí. To bylo ze strany Slavoje vše a dále již určoval hru jen soupeř. V 41. minutě se k míči dostal neobsazený hráč F.C. Woolite a tvrdou ranou střílí první branku svého týmu. Více se v 1. poločase nestalo a tak se tým F.C. Woolite ujímá v prvním poločase vedení. V druhém poločase je obraz hry stále stejný a tak v 51 minutě tentýž hráč týmu Woolite zvyšuje z rychlého protiútoku na 2:0. Od 70. minuty tým Woolite kontroluje hru a nepouští Slavoj vůbec k ničemu. A tak v zápase, který měl být vyrovnaný do poslední minuty s přehledem vítězí 2:0.

Vyjádření manažera týmu TJ Slavoj Houslice:
Dnes jsme šli do zápasu posíleni bodovým ziskem z minulého zápasu a tak jsem nemusel hráče ani pobízet do hry. To se nám možná stalo osudným a proto nás soupeř, i když to podle papírových předpokladů nemělo být tak jednoznačné, hezky přejel. Ani střídání mladých hráčů ke konci zápasu nevneslo potřebný potenciál přiblížit se k bodovému zisku. Naopak musím uznat sílu soupeře a hlavně taktickou vyzrálost jejich manažera. Nám nezbývá nic jiného než přes pauzu tvrdě makat a do druhé půle soutěže vstoupit jako lepší tým. 

 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>